Dalin kundër ‘Big Brother’, Armina dhe Xhensila mbështesin Luizin: Bëhu i fort, mos e fyeni se nuk e dimë historinë

Tema e debatit: “A gënjeu ose jo Luizi për sëmundjen?” Edhe personazhet e njohur përfshihen në debatin ‘A gënjeu ai”

 

Pika të tjera të rëndësishme për diskutim: Pse rrëfeu në vetën e parë një sëmundje që nuk i përkiste atij? Pse tha “më është përhapur në gjithë trupin” dhe rezultoi që nuk kishte tu mor? Pse tha që “mjekja foli aq sa i lejohet të flasë”? Ahuuu, tani kjo fjala “Pse”…

 

Në diskutim: Personazhe të njohur e disa jo dhe aq të njohur. Fillojmë seancën! Personazhe që janë të mendimin se ai gënjeu për sëmundjen dhe e konsiderojnë të turpshëm veprimin e tij:

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME