Olti Curri hedh dyshime tek produksioni i “BBVA”: Sa shpejt dolën analizat

“Big Brother VIP Albania 2”, mori vëmendje të madhe mbrëmjen e kaluar. E gjitha kjo, pasi Luizi i kishte treguar historinë e sëmundjes së rëndë Kiarës. I pyetur ai tha se ishte historia e një shoku, por që edhe ai kishte shenja të sëmundjes.

 

Ai u dërgua nga produksioni për të kryer analizat dhe pas dy ore rezultuan se ai ka shëndet të plotë. Pas kësaj, u hodhën dyshime të shumta drejt produksionit dhe në mesin e tyre ishte edhe Olti Curri. Ai përmes një storje në ‘Instagram’, tha se analizat më të thjeshta marin kohë dy orë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME