“Pse më sheh me inat?”/ Luizi “fut në sherr” vajzat e Big Brother, Tea ‘vë me shpatulla’ pas muri Kiarën (Video)

Luiz Ejlli duket se ka “futur në sherr” Kiara Titon dhe Tea Trifonin.

 

Artisti i njohur ka një pëlqim të deklaruar tashmë për moderatoren, ndonëse kalon edhe shumë kohë me Tean.

 

Kjo e fundit ka shfaqur një ankesë për Kiarën duke u shprehur se se ajo e shikon me inat. Mirëpo vajzat nuk kanë lejuar që një gjë kaq e vogël, tipike e shprehjes “pse më sheh” të bëhet shkas për një debat midis tyre.

 

Ato janë ulur me njëra-tjetrën dhe kanë sqaruar gjithçka. Kiara i është drejtuar Teas duke i thënë se e ka venë re që kjo i ndodh me të gjithë.

 

Pra përhumbet dhe duket sikur të sheh me të keq.

 

SHIKO VIDEON KËTU

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME