Vajzat fërkohen në dush, djemtë kënaqen duke i shikuar. Olta fton Kristin të lahet me Kiarën, Luizit i ‘ikën’ truri (Video)

Kiara dhe Olta ishin duke bërë dush, teksa Kristi dhe Ronaldo po prisnin në radhë. Më vonë grupit iu afrua dhe Luizi. Moderatorja e njohur u duk ze u ndje në siklet pasi djemtë po e shikonin dhe iu kërkoi të mos e bënin.

 

Pjesë nga biseda:

 

Kiara: Mos më shikoni ju lutem se e kam shumë bezdi. Kthehuni. Luizi: Ke të drejtë (dhe kthen Kristin që të mos shohë dhe vetë vazhdoi të shikonte) Luizi: Sa e mira është

 

Olta i thotë Kristit: Kristi do vish ti se do dal unë tani? Mbarova. Kristi: Po pra, dil ti të futem unë. Luizit nuk i pëlqeu aspak kjo dhe i tha: Futesh ti, po për sytë të ballit futesh i shtrirë. Kjo shkaktoi shumë të qeshura te Kiara dhe te pjesa tjetër e grupit.

 

SHIH VIDEON KETU

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME