Olta në hall, i dalin kundër edhe “shoqet” e saj brenda shtëpisë: Shumë dinake, manipuluese

Aktorja Olta Gixhari është padiskutim një banoret më të komentuara të këtij edicioni të “Big Brother Vip.” Që në njsje të formatit ajo pati një “luftë të ftohtë” me Zhaklina Gjollën, e cila u largua nga “BBV.”

 

Së fundmi, kryefjalë ka qenë një debat i Oltës me aktorin Gent Hazizi. Pas debatit u duk se banorët mbajtën të gjithë anën e Oltës duke iu kthyer kundër Gentit, por tani që po dalin shpjegime të reja duket se banorët por ndryshojnë mendim.

 

Banorët janë ndarë me grupe, kë mbështesin nga Genti dhe Olta pasi situatat mes tyre janë treguar të ndryshme nga secili.

 

Disa prej banorëve si Luizi, Kejvina, Tea, kanë filluar të dalin kundër Oltës. Ndërsa edhe dy prej banoreve shumë të afërta me Oltën duket se po fillojnë të kenë dyshimet e tyre. Bëhet fjalë për Mikelën dhe Kiarën.Mikela i treguar Kiarës mendimin e saj për Oltën, ndërsa po bisedonin të ndarë nga pjesa tjetër e banorëve.

 

Ish- konkurrentja e Për’Puthen thotë se ajo është shumë dinake dhe minupuluese brenda Big Brother. Olta ka qenë në qendër të vëmendjes deri tani, për shkak të debateve.

 

“Unë ia kam thënë dhe në sy dhe do vazhdoj t’ja them. Shumë dinake, manipuluese. E ka këtë gjë dhe është fakt”, tha Mikela për Oltën.

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Habit banori i BB VIP dhe bën deklaratën shokuese: “Kam ngrënë edhe m*t, isha kurioz”

Amos dhe Dea kanë gatuar sot sëbashku në kuzhinën e Big Brother Albania. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5”...