Nënë me fëmijë, befason banorët Olta: ‘Nuk jam e martuar. S’ më ka kërkuar ende’

Olta u ka treguar sot banorëve se ajo nuk është e martuar zyrtarisht me partnerin e saj me të cilin jeton në Spanjë dhe ka një djalë.

 

“Unë nuk jam e martuar, s’ më ka kërkuar ende, po pres ende”, thotë ajo.

 

Amosi: Pse nuk je e martuar?

 

Olta: Me letra jo, jam në të zezë.

 

Amosi: Po nuk e ke pasaportën?

 

Olta: Jo, po nuk e pati ai s’kam si ta kem unë!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME