Luana merr “hak” dhe i kundërpërgjigjet rëndshëm Noizy-t/ ‘Ky nuk është një…

“Painball” është një nga lojërat në emisionin e Luana Vjollcës ku personazhe të njohur vendosen për tu goditur nga të ftuarit e asaj puntate.

 

Dhe kur të ftuar janë reperë në tabelën e painball nuk mungon kurrë fotoja e Noizy-t. Në lidhje me këtë disa kohë më parë reagoi ashpër reperi ndaj Luanës, pasi Marini dhe Matolale qëlluan me breshëri mbi foton e tij.

 

“O Luana Vjollca më fal për shprehjen po më keni çarë trapin me kto krahasimet, ma hiq foton nga aty se ngelën tu m’vra, këtë mund ta thoja dhe në provat po hajt mo. Pyetjet i bëni shumë të neveritshme, doni vetëm sherre me ndodh, se çfarë ndodh me rrepistat më vonë s’të plas bytha ty,

 

a rrifen, a vriten, a shahen , ty të intereson emisioni me bërë famë në Tik Tok. Hiqe foton nga aty se s’jam në gara me klysha”, shkroi Noizy në postimin i cili tani është fshirë nga Instagrami i tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME