VIDEO/ Tragjike në Greqi, guri shkëputet nga shkëmbi dhe zë poshtë 40-vjeçarin shqiptar

Një 40-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Keratea të Greqisë.

 

Mediat greke bëjnë me dije se 40-vjeçari ka ndërruar jetë teksa ishte në mal duke mbledhur bimë medicinale, ku e ka zënë një gur.

 

Guri i shkëputur nga shkëmbi e ka përplasur dhe marrë shqiptarin zvarrë duke e hedhur nga një lartësi prej 20 metrash. Viktima ka ndërruar jetë në vend. Bashkë me 40-vjeçarin kanë qenë dhe dy persona të tjerë që kanë parë ngjarjen e rëndë dje kanë telefonuar ambulancë dhe policinë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...