“Louis Vuitton” hodhi në treg çantën me flamurin shqiptar për 9.900 euro, reagon Rama

Disa ditë më parë, marka e njohur botërore “Louis Vuitton” ka prodhuar një çantë me flamurin shqiptar, e cila ka filluar tashmë të shitet në internet.

 

Ky gjest i ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët kudo në botë, të cilët nuk kanë nguruar të bëjnë komente në rrjetet sociale.

 

Madje, “nuk i ka shpëtuar” as kryeministri Edi Rama, pasi ka ndarë disa foto në Facebook, duke e cilësuar flamurin më të bukur në botë.

 

“Çanta e re e shtëpisë së madhe të modës Louis Vuitton

 

FLAMURI MË I BUKUR NË BOTË”, ka shkruar ai krahas imazheve të çantave me flamurin shqiptar.

 

Kujtojmë që modeli i kësaj çante është i limituar dhe kushton plot 10.335 dollarë, respektivisht 9.900 euro

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME