SKANDAL! M’u në zemër të Tiranës/ Qendra e masazheve “nxjerr në shitje” vajzat …

Masazhi në Shqipëri është një koncept që miksohet me ekspozimin e masazhatoreve se ksi në rrjetet sociale me qëllim joshjen e klientelës.

 

Pozat se ksi në pozicione të ndryshme provokative, veshjet vulgare e zhveshja deri në ekstrem është ideja e pronarëve për të ngritur një qendër masazhi.

 

Të paktën kjo është ajo çfarë marketojnë në rrjetet sociale me njoftimin “staf i ri” dhe numrin e telefonit poshtë.

 

Çuditërisht në asnjërin prej postimeve në rrjetet sociale të një qendre masazhesh tek “21 Dhjetori”, nuk jepen benefitet e masazhit dhe vlerat kurative që ai ka, përpos fotove të nxehta ku “stafi i ri” i hipën sipër klientëve.

 

Qytetarët, të cilët e kanë raportuar masivisht në redaksinë e JOQ Albania ”nxjerrjen në shitje” të vajzave, dukshëm, shprehen të habitur se si një veprimtari e tillë mund të vijojë në qendër të Tiranës pa u vënë nën hetim nga organet policore.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME