Mashtroi me identitetin e tij, Flor Mumajesi nuk e “kursen” personin

Ndodh shpesh që emrat e fytyrave publike të keqpërdoren dhe hapen llogari në emër të tyre në rrjetet sociale. Kështu i ndodhi edhe Flor Mumajesit, i cili zbuloi se dikush kishte hapur me emrin e tij një “Instagram” dhe po kërkonte para për t’i ndihmuar dikujt.

 

Flori ka publikuar të dhënat bashkë me xhirollogarinë ku janë hedhur para ndërsa ka kërkuar publikisht nga personi që të tërhiqet.

 

Flori në postimin e tij ka shkruar: Aaa jo kështu i dashur klon të paktën të kishe nisur voice mbase dhe të besoja që jam unë. Të rastisi keq këtë herë, gjithsesi t’rujt zoti. Pa zhurmë tërhiqu e mos e bëj më këtë. Për ty e kam pse ta kalosh natën në komisiriat ndrysho klon shembull @Vikkraja- ka përfunduar këngëtari.

Në një postim tjetër këngëtari ka shkruar: Dua ta mendoj pozitivisht në të kundërt më e pakt mos përsëritej pa dënuar. Ndëshkuar askënd sikur 1 qindarkë të jetë mbledhur të kthehet ose të vërtetohet se ai kontribut ka mbërritur në destinacion, prandaj nuk po i fsheh të dhënat bankare. Fundja nuk është sekret sa kohë qëllimi është i mirë.- përfundoi Flor

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME