Iu hodh sipër Kiarës, këngëtarja “shpërthen” ndaj Luizit: Do t’i zgurdulloja sytë pervers, do të bëja mos të të shkonte mendja për s*ks në jetën tënde

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të tërheqë vëmendje brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Së fundmi një veprimi i bërë nga ai kundrejt moderatores Kiara Tito, për të cilën ka shprehur pëlqim, ka trazuar rrjetin dhe ja sjellë reagime të forta.

 

Teksa Kiara ishte e shtrirë në krevat, Luizi i është hedhur supër për pak sekonda.

 

Pas këtij veprimi të Luizit, ndjekësit e kanë “kryqëzuar” atë duke e konsideruar këtë veprim si shumë pervers.

 

Mes reagimeve të shumta ishte edhe ai i këngëtares shqiptare, Enxhi Nasufi e cila nëpërmjet një postimi në “InstaStory”, bashkangjitur veprimit të Luizit shkroi: A mundet dikush ta ndalojë këtë copë psikopati pervers. Kjo nuk është më lojë. Ia kisha zgurdulluar sytë mos ti shkonte më mendja te seksi në jetën e vet.

 

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...