E zbulon gazetari i njohur: Berisha drejton PD, por rrogat e demokratëve i firmos ‘kundërshtari’ i tij

Gazetari Endri Xhafa është shprehur se në Partinë Demokratike që drejtohet nga Sali Berisha, rrogat e administratës firmosen nga Gazment Bardhi.

 

Në një intervistë për Euronews Albania, ai theksoi se politikisht nuk të bën një vendim gjykate kryetar partie, referuar situatës që po ndodh në PD.

 

“Ju e dini sot që në këtë PD të drejtuar nga Sali Berisha, rrogat e administratës i firmos Gazment Bardhi sepse ai njihet nga thesari si nëpunësi më i lartë autorizues. Politikisht nuk të bënë vendimi i Gjykatës kryetar. Shteti ecën me ligje dhe firma”– tha ai.

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...