“Ju duket normale që burri nuk gjeti kohë të më bëjë dhuratë për Vit të Ri, por më dha para në dorë?”

Një grua u αnkuα në rrjetet sociale se bashkëshorti i saj, në vend të dhuratës për Krishtlindje, i dha para kesh, shkroi Mirror të dielën.

 

Gruaja që nuk iu bë i ditur identiteti, shkroi në platformën Mumsnet, se me bashkëshortin është në lidhje prej 8 vitesh, por u mërzit shumë kur i dha vetëm para.

 

“Ne jemi bashkë prej 8 vitesh dhe kemi dy fëmijë të vegjël. Kam bërë blerjen e të gjitha dhuratave për ta.

 

Ai po pretendon se nuk ka kohë, se nuk mund të blinte asgjë dhe jam shumë e mërzίtur me këtë.

 

Ndihem e Ιënduαr, por ai mendon se jam e paarsyeshme dhe duhet të jem mirënjohëse për paratë”, shkroi ajo.

 

Ajo i pyeti lexuesit nëse kjo është normale dhe se a do të lëndσheshin edhe ata me një veprim të tillë.

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...