“Çmendet” 27 vjeçari në Tiranë, rreh gruan por nuk lë pa gjë edhe vjehrrin

Dy shtetas janë arrestuar në Tiranë, pasi akuzohen se kanë ushtruar dhunë në familje. Një 34-vjeçar u arrestua pasi dhunoi bashkëshorten e tij.

 

Ndërkohë 27-vjeçari me iniciale Q.B ka rrahur bashkëshorten dhe vjehrrin e tij.

 

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin S. O., 34 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin Q. B., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe vjehrrit të tij”, njofton Policia.

“Plas SHERRI” mes Einxhel Shkirës dhe dy mikeve të saja: Jam grua e martuar…

Të gjithë e dinë për miqësinë e ngushtë mes Einxhelit me Argjira Spancën dhe Fjoralba Ponari, të cilat nuk na tregojnë shumë detaje rreth...

Lepusha e Kelmendit, ngrihet bujtina e parë në vendin e staneve

“Histori Shqiptare”, udhëtoi këtë të diel drejt Lëpushës, ku na njohu me një bujtinë të veçantë “Shtëpia e Drerit”, ku përveç pamjeve mahnitëse të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME