Sali Berisha: Me Arminën jam koleg në Instagram dhe Tik Tok, s’më thërret baba por…

Pak muaj më parë në familjen Berisha pati dasmë. Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni kurorëzoi historinë e dashurisë me Armina Mevlanin.

 

E teksa ishte i ftuari special për Gilbert Fevziun në “Opinionin” e Klanifornia, Sali Berisha ka treguar se si e thërret nusja e djalit.

 

Gilbert Fevziu: Armina si ju thërret? Baba, doktor?

 

Sali Berisha: Doktor. Ndërkohë jemi kolegë në TikTok dhe në Instagram.

 

Gilbert Fevziu: Nuk të vjen inat që keni 30 vjet në politikë dhe keni çerekun e followers-ave në Instagram që ka Armina? Të kesh më pak followers se nusja, ky është turp i madh i Zotit. E njeh Sali Berishën ajo? I ke thënë asaj jam Sali Berisha unë o budallenj?

 

Sali Berisha: Përqendrimi im ka qenë Facebook sepse e kam pasur edhe si ditar politik.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME