Ngel shtatzene me djalin e rritur në jetimore 10 vite më të ri, por e trishte cfare i ben familja (Video)

Rasti para disa kohesh ne emisionin ‘E diela shqiptare’, tek rubrika ‘Ka nje mesazh per ty’

 

ka qene njevajze qe jeton ne Greqi prej femijerise dhe tashme ne moshen 35 vjecare eshte e lidhur me nje djale ne Shqiperi i cili eshte 10 vite me i ri ne moshe.

 

Njohja e ektij cifti eshte bere nga fb dhe vajza deklaron se djalin e do po problemi i saj eshte me familjen se djali eshte jetim dhe ska nivel ekonomik te mire.
Familja e Emanuelës nuk është dakort për këtë lidhje sepse Semi është rritur në jetimore dhe është 10 vite më i ri se Emanuela e cila është shtatzënë dhe pret një vajzë nga ai.

Video me poshte eshte shkeputur nga emisioni

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...