VIDEO/ Albano i nxjerr Berishës mamanë në telefon dhe pastaj nuk mbajnë të qeshurën…

Aleksandër Frangaj ka menduar që për Vit të Ri, shqiptarëve t’ju nxjerrë Sali Berishën për t’i argëtuar dhe për të konkuruar Portokallinë.

 

Berisha ka shkuar në studiot e Klanit për xhirime, dhe me këtë rast të gjithë kanë përfituar të zbaviten me të.

 

Albano Bodo madje i ka nxjerrë në telefon mamanë.

 

“Alo, mirëdita dhe përshëndetje të përzemërta. Të falenderoj shumë mirënjohje për të gjithë mbështetjen e palëkundur që i ke dhënë PD dhe Sali Berishës. Gëzuar, të falenderoj unë për mbështetjen tuaj”, i tha Berisha, teksa e ëma e aktorit dëgjohej duke thënë “Rroftë Partia Demokratike”.

 

Ndërsa Berisha fliste në telefon me gruan e panjohur, Bogdo dhe Turjan Hyska nuk e mbanin dot të qeshurën.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME