Dita e fundit e 2022 dhe e para e 2023, a do të sjellë moti surpriza?

Nëse doni të dini si do të jetë koha në ditën e fundit të vitit 2022 dhe në nisjen e 2023, kjo është ajo që duhet tëprisni.

 

Prej orëve të para pas mesnatës dhe deri në mesditën e ditës së shtunë do të mbizotërojnë vranësirat mesatare dhe të dendura në veri e veriperëndim. Më tej në vend do të hyjnë në qarkullim masat e qendrueshme të cilat do të sjellin mot me diell, kryesisht ditën e dielë.

 

Të pranishme do të jenë mjegulla e mjegullina në lugina. Era do të fryjë juglindje e verilindje e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi i forcës 1 deri 3 ballë.

 

Temperaturat do të pësojnë luhatje si më poshtë:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME