Tërhoqi zvarrë një grua, pushohet nga puna oficeri i policisë

Një oficier policie është pushuar nga puna pasi ka tërhequr zvarrë një grua të prangosur. Videoja është bërë virale në rrjetet sociale.

 

Ngjarja ndodhi më 17 nëntor kur oficeri i policisë Gregory Damon arrestoi një grua që po flinte jashtë një shtëpie dhe nuk pranoi të largohej. E njëjta grua u arrestua nga i njëjti polic për sjellje të ngjashme në tetor.

 

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë se gruaja refuzon të zbresë nga makina e patrullës kur ajo mbërriti në komisariat. Më pas shihet Damon duke e kapur për krahu, duke e tërhequr zvarrë nëpër garazh.

 

Ajo që ka rënduar në vendim ka qenë fakti se punonjësi i policisë gjatë arrestimit ka bërë komente fyese dhe përçmuese për gruan që kishte arrestuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME