“Do të zgjidhja edhe po të kisha 100 jetë”, Xhemi Shehu publikon foton e rrallë krah bashkëshortit

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Xhemi Shehu është gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. Ajo rrallë të postojë foto dhe video të bashkëshortit dhe djemve.

 

Mirëpo, së fundmi, gjatë një interviste virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, moderatorja është pyetur se pse nuk flet kurrë për bashkëshortin.

 

Në këtë mënyrë, Xhemi ka ndarë një foto, në të cilën bashkëshorti shfaqet me kurriz nga kamera. Moderatorja ka thënë se ai është do të jetë gjithmonë zgjedhja e saj dhe po të kishte 100 jetë.

 

“Nuk ka rrjete sociale prandaj respektoj zgjedhjen e tij. Gjithsesi, është njeri, baba dhe bashkëshort shumë i mirë. Do të ishte gjithmonë zgjedhja ime edhe po të kisha 100 jetë!”, ka shkruar Xhemi./abcnews.al

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME