Ndodh si asnjëherë më parë, dy konkurrentët e Big Brother Vip Albania shkëmbejnë puthje në buzë (VIDEO)

Edicioni i dytë i Big Brother VIP Albania nisi mbrëmjen e së shtunës.

 

Tashmë banorët janë mësuar me njëri-tjetrin dhe për pak ditë kanë sjellë materiale të ndryshme. Dy nga konkurrentet,

 

Tea Trifoni dhe Dea Mishel, janë përfshirë së fundmi në një debat teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë së famshme. ta po bisedonin me njëra-tjetrën dhe në një moment Dea i është afruar dhe i ka dhuruar një puthje ish-konkurrentes së “Përputhen”.

 

Kjo video e dy vajzave të njohura është bërë virale dhe po shpërndahet gjithandej në rrjet.

 

https://vm.tiktok.com/ZMFvbcj9B/

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME