Ndarja nga Bes Kallaku, Xhensila reagon njëherë e mirë: Ata thonë është gënjeshtari më i madh!

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, janë komentuar shumë gjatë këtyre ditëve në mediat rozë për një ndarje mes tyre.

 

Kjo ngjalli dyshime edhe më shumë, kur Besi largoj nga Instagrami, fotografitë me Xhensilën. Ndërkaq, për këtë ka reaguar edhe Xhensila.

 

Ajo në një postim në Instagram, ka shkruar “Gënjeshtari më i madh në botë është” ata thonë”.

 

Së fundmi burime për “Prive” kanë deklaruar se gjithçka po përflitet lart e poshtë është e vërtetë. Të njëjtat burime shtuan se kjo nuk është një situatë e re për dyshen, por diçka që po zgjat prej disa muajsh.

 

Ndonëse burime pranë Besit dhe Xhensilës janë shprehur se akoma nuk mund të themi se çifti janë ndarë përfundimisht.U tha gjithashtu se dy artistët e njohur ka gjasa që të mos e festojnë së bashku natën e Vitit të Ri. Jo vetëm kaq por disa burime pranë “Zemër Luana” bëjnë me dije se Bes Kallaku ka qenë shumë i mërzitur këto kohë.

 

Më herët, dyshja na servirën një kartolinë të bukur festive, XHensila, Ajka dhe Besi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME