Kristi dhe opinionistja Zhaklina në një lidhje? Del fotoja duke u puthur

Spektakli i sotëm i Big Brother VIP ka nisur me një ljam ‘bombë”. Në show shfaq një foto e Kristi dhe Zhaklina Lekatarit duke u puthur. Menjëherë më pas ka nisur diskutimi.

 

Por Kristi shpjegoi si ka ndodhur ngjarja dhe se ai ka dikë që e pret jashtë.

 

Arbana: Opinionistja jonë këtë vit ka një konflikt interesi le të themi me një nga banorët.

 

Kristi: Po kjo ka një vit, që kur ishim në një emision dashurie. Ne jemi në marrëdhënie platonike.

 

Olta: Wa kishe harruar të na i thoshe këtë detaj!

 

Kristi: Ka ndodhur se në show më thoshin që unë nuk jam romantike dhe ishte per tu treguar të tjerëve se mund të kemi një marrëdhënie pa komplekse , dhe u çuam dhe bëmë këtë puthje. Por unë kam dikë që më pret.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME