E ftuara lë gojëhapur Bieta Sulon: Mos thoni më do hamë bukë, por do shkojmë për drekë ose darkë

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua një vlerësim i bërë për kuzhinat në botë, që e rendiste kuzhinën shqiptare në vendin e 68-të.

 

Ky lajm si duket nuk është pritur mirë nga të gjithë, të cilët do të donin që Shqipërinë ta shihnin të renditur më mirë.

 

Olesia Leço ishte e ftuar në panel, sipas së cilës në Shqipëri mund të hahet edhe më mirë sesa në disa vende në Itali.

 

Megjitahtë ajo pati vetëm një “thirrje” për publikun. “A ka mundësi të mos themi do hamë bukë, por të themi do shkojmë për drekë ose do shkojmë për darkë”, u shpreh ajo.

 

Edhe vetë Bieta Sulo e priti me habi këtë deklaratë të së ftuarës së saj, e cila dukej shumë e bindur dhe e sigurt në atë që thoshte.

 

Olesia Leço është një nga ato personazhe që shkakton jo pak herë zhurmë me deklaratat e saj si e ftuar në emisione të ndryshme televizive.

“Plas SHERRI” mes Einxhel Shkirës dhe dy mikeve të saja: Jam grua e martuar…

Të gjithë e dinë për miqësinë e ngushtë mes Einxhelit me Argjira Spancën dhe Fjoralba Ponari, të cilat nuk na tregojnë shumë detaje rreth...

“Do ta marr…”/ Zbulohet çfarë i tha Luizi në vesh Efit pak sekonda para largimit nga shtëpia

Një nominim i papritur ka tronditur mbrëmjne e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME