Postimi i fundit të Xhensilës tregon shumë për ndarjen nga Besi…

Ditët e fundit martesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë në qendër të vëmendjes së mesdiave rozë dhe fansave të artistëve, por për arsyet e fabuara.

 

Kështu, burime nga disa media kanë konfirmuar se marrëdhënia e tyre është në krizë, madje edhe që çifti është ndarë e nuk jetojnë më në të njejtën shtëpi.

Por në postimin e fundit në Instagram të disa momenteve më parë Xhensila Myrtezaj ka shkruar: “THE BIGGEST LIAR IN THE WORLD IS “ THEY SAY”. “Gënjeshtari më i madh në botë është “Ata thonë”, si për shembull: “Ata thonë që Besi dhe Xhensila janë ndarë”.Por mesa duket këto lajme nuk qenka të vërteta…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME