“Parashikoj një furtunë” Olta dhe Amos bëhen bashkë dhe flasin me ‘kode’

Në një bisedë me Amosin në sallon, Olta Gixhari i tha atij se parashikonte se shumë shpejt në shtëpi do të niste një fortunë që kishte atë në qendër.

 

Sipas saj janë disa banorë të cilët që nga fillimi nuk e kanë qejf atë.

 

Olta: Parashikoj një furtunë që do nisi lehtë, po flas për veten këtu!

 

Amosi: Asgjë nuk do të bëjnë!

 

Olta: Po e di që nga dita e parë këtë, e di që dukem si orakull…

 

Amos: Kjo është dhe çështje intuite…

 

Olta: E di shumë mirë, se ti i ke kuptuar mirë, ne kuptohemi që në ajër bashkë. Megjithatë unë do t’i injoroj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME