Kërcet sherri mes kushërinjve në dasëm, disa përfundojnë në spital e të tjerët në polici

Që ne shqiptarët jemi popull i vecantë kjo tashmë dihet, por ka dhe ndodhi si kjo që do lexoni më i poshtë që i tejkalon kufijtë e imagjinatës.

 

Një sh err mes kushërinjve në një dasmë është shënuar mbrëmjen e sotme në Bathore. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se është dashur ambulanca, që të pl agosurit të dërgoheshin në spital.

 

Nga sherri mes kushërinjve ka mbetur i lënduar edhe një 15-vjeçar. Të dëmtuarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat.

 

Njoftimi i policisë: Më datë 25.12.2022, në Bathore, në lagjen nr. 6, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi F. L., ka goditur me mjet pre rës kushuririn e tij, shtetasin H. T.

 

Gjatë konfliktit kanë marrë dëmtime të lehta dhe familjarët e dy palëve të konfliktit, shtetasit M. L., B. C., dhe një 15-vjeçar.

 

Të dëmtuarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

 

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME