(Video) Nisi dje/ Ky është artisti që u fut si banorë i fshèhtë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’

Tenori i famshëm Armaldo Kllogjeri, është pjesë e shtëpisë së Big Brother. Hyrja e tij ishte befasuese pasi në fillim u mendua se ai iu bashkua spektaklit thjesht për të performuar me rastin e Krishtlindjeve.

 

Por pasi mbaroi performancën e tij, Arbana njoftoi se ai është konkurrenti më i ri.

 

Ardhja e tij në shtëpi i befasoi jo pak banorët. “Të bëhesh pjesë e kësaj shtëpie është fat, dhe dua të kem një eksperiencë të bukur në jëtën time.” Tha Klllogjeri.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME