Tom Doshi uron shqiptaret ne festen e Krishtlindjes (foto)

Të dashtun miq,
Për shumë mot, gëzuar Krishtlindjen kudo që jeni!

 

Paqe, harmoni e besim paçi gjithmonë në familjet tuaja, nën bekimin e Zotit! Kjo natë e lume na kujton që nuk jena kurrë vetem! Krishti asht me ne e na duhet të jemi me njeni tjetrin, në ditë të mira e në te veshtira.

 

Secilit prej jush me zemer i uroj çdo gja të bukur dhe në këtë ditëlindje të shenjtë ju falenderoj për mbeshtetjen e pakursyeme që nder vite me keni dhanë.

 

Me respekt,
Tom Doshi

 

 

“Publiku është budalla”, habit Olta Gixhari me deklaratën e saj, ‘shpërthen’ rrjeti (Video)

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë. Ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...