Nuk pritej! I dha fund fejesës shumëvjeçare për Elhaidën? Ish-partnerja bukuroshe e balerinit ishte aty në nisjen e DWST

Nata gjysmëfinale e “Dancing With The Stars” u bë mjaft romentike mbrëmjen e djeshme. Këngëtarja Elhaida Dani dhe balerini Ledian Agallijaj konfirmuan lidhjen e dashurisë me një puthje mjaft pasionante në skenë.

 

Prej kohësh flirti mes tyre ishte i dukshëm edhe pse ata zgjodhën ta pranonin vetëm një natë para finales.

 

 

Por është e pashmangshme të kujtojmë lidhjen shumëvjeçare të balerinit e cila jo rrallëherë ka zënë titujt kryesorë të mediave rozë.

 

 

Për shumë vite, Ledjani ka qenë në lidhje dashurie me bukuroshen e quajtur Ditjona. Konfirmohet se në nisjen e DWTS, Ledjani dhe Ditjona mbanin në profilet e tyre në Instagram fotot me njëri-tjetrin, të cilat janë fshirë së fundmi. Jo vetëm fotot, por tashmë kanë fshirë edhe njëri-tjetrin nga Instagrami.

 

Nga ana tjetër, ftuar në “Goca dhe Gra”, para nisje së “Dancing With The Stars”, Elhaida Dani pranoi se ka dikë në jetën e saj për të cilin nuk dëshironte të fliste më gjatë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...