Nuk e ftuan në Festivalin e Këngës, reagon ashpër Ronela Hajati

Stafi i Festivalit të Këngës përfshirë edhe Arbana Osmanin kishin zgjedhur që këtë vit festivali të mos hapej me këngën e vjetshme fituese “Sekret” të Ronela Hajatit.

 

Ndonse prej disa ditësh Ronela ka bërë postime ironike për pjesëmarrjen në Festival, pak më parë ka reaguar nëpërmjet një postimi në Tëitter, raporton Kryefjala.

 

“Tradita është një ligj i pashkruar që duhet të respekohet më shumë se asgjë dhe nga të gjithë.

 

Por ne jetojmë në Shqipëri dhe shumicën e kohës institucionet janë sipër njerëzve”, shkruan këngëtarja në Twitter.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME