Burri ndahet nga gruaja në mes të dasmës, arsyeja i ka përlotur të gjithë (Video)

Një video me mesazh sensibilizues është bërë bujë së fundmi online.

 

Bëhet fjalë për një dasëm në Turqi, ku gjatë dasmës, nusja i kërkon bashkëshortit të saj dicka absurd. Nëna e dhëndrit vjen të takojë ciftin, ndërsa nusja revoltohet. I kërkon burrit që ajo të largohet.

 

Një diskutim i lehtë mes të dyve kaloi pa u vënë re, ndërsa djali dëgjoi fjalën e saj.

 

Nëna largohet! Menjëherë pas këtij veprimi, burri sheh nënën teksa ikën dhe ndalon muzikën. Ai pyet dasmorët: ‘’Kush do e blejë nënën time?’’ Të gjithë të shokuar nuk u përgjigjen. Ai pyeti sërish, dhe më pas u përgjigj vetë: Akush nuk e do.

 

I prekur nga kjo situatë, ai shkon tek nëna, I puth këmbët dhe thotë: ‘’Nusja ime e ardhshme nuk e do nënën time.’

 

’Pas kësaj, burri I kërkon falje të ftuarve dhe i lajmëron se do të ndahet nga gruaja e tij, para se të martohet.

 

Më pas, ai jep mesazhin që prek të gjithë për nënën.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME