Spartak Ngjela ‘tradhton’ Bora Zemanin, shfaqet krah avokates bukuroshe,: Kënaqësi të jesh në…(Foto)

Avokati Spartak Ngjela, i njohur për komplimentimin dhe shoqërinë me vajza të bukra, është parë sot nën shoqërinë e avokates bukuroshe, Xhezide Selimi.

Zonjusha nga Kosova ka pohur se është kënaqësi të jesh në shoqërinë e një anglosaksoni si Spartak Ngjela.

Advertisements

“Avokat dhe autor i disa veprave të ndryshme, kënaqësi të jesh nën shoqërinë e tij, dhe të dëgjosh këshillat nga më të mirat, nga profesioni, jeta dhe politika shqiptare…“, ka pohuar Selimi.

Ngjela duket se e ka harruar Bora Zemanin, ndaj të cilës nuk i ka kursyer komplimentet publike.

“Bora, më lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”, është shprehur Ngjela.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME