Këngëtarja shqiptare qenka bërë nënë para 1 muaji dhe vetëm tani e zbuloi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka ndarë vetë Kaltrina, pas një muaji që vajza ka ardhur në jetë.

 

Kaltrina ka publikar një foto ku duken vetëm disa detaje të tipareve të vogëlushes, të quajtur Athena.

 

Këngëtarja prej muajsh e ka mbajtur të fshehtë shtatzënë dhe nuk kemi parë asnjë foto me barkun e rrumbullakosur. Kaltrina është edhe nënë e një djali të quajtur Tristan.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...