(Foto) Ka vite që jeton në Amerikë, ky është i dashuri shqiptar i vajzës së Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit

Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit edhe pse nuk është një fytyrë publike, nuk i ka shpëtuar herë pas here mediave.

 

Duke qenë vajza e dy emrave shumë të njohur të ekranit shqiptarë, nuk mund të mos mungonte interesi i publikut për të.

 

Pamja e jashte e bukuroshes ka qenë ajo që ka marrë vëmendjen fillimisht te publiku. Era është mjaft aktive në rrjetet sociale, por rrallë herë tregon detaje nga jeta private.

 

E vetmja herë ku Era Saraçi ka folur për jetën e saj private, ka qenë kur ka konfirmuar se partneri i saj është shqiptarë.

 

Më në fund kemi edhe një foto të çiftit, në një darkë romantike në New York, por Era është siguruar të mbulojë fytyrën e partnerit.

 

Kujtojmë se shumë bujë bëri ndarja e Shpëtim Saraçit me Mira Konçin. Këngëtarja jeton në New York me fëmijët, ndërsa kantautori është rikthyer në Shqipëri prej vitesh tashmë.

 

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME