Edhe kjo na duhej…/ Megi Pojani habit një popull të tërë me deklaratën e saj: Do krijoj partinë time

E ftuar në “Goca dhe gra”, Megi Pojani deklaroi se aspiron politikën pas eksperiencës në “Dancing with the stars”, ku arriti nga votat të shpallej finalistja e parë.

 

“Njerëzit do qeshin kur ta them këtë sepse refuzojnë të shohin potencialin tek unë. Por unë gjithmonë kam menduar që jam shumë e aftë për t’ju futur politikës, mendoj që mund ta bëj poltiikën dhe kam shumë aftësi bindëse.

 

Do kem partinë time. Prandaj më duhen disa eksperienca si Dancing ëith the stars, që ta kuptoj çfarë më duhet tamam, sesi funksionon, se çfarë do publiku”, tha Megi.

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka treguar se si e sheh lojën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...