E trishtë! Ndahet nga jeta komentatori i njohur shqiptar

Gazetari dhe komentatori i njohur i gazetarisë sportive, Miliam Krasniqi është ndarë nga jeta në moshën 53-vjeçare.

 

Krasniqi vuante nga kanceri dhe komplikimet e rënda në shëndet i shkaktuan atij një vdekje të parakohshme.

 

Gazetari i sportit ndodheshe në Francë ku po qëndronte për t’u mjekuar. Lajmin për vdekjen e Milaim Krasniqit e bëri të ditur miku i tij, Edmond Thaçi.

 

“Olta, femër bu…”, Deizi bën reagimin e fortë për videon e Efit: Pa moral dhe llumin e shoqërisë

Deizi Arapi, e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e krijuar së fundmi në Big Brother mes aktores Olta Gixhari...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...