E mbajti “sekret”/ Këngëtarja e njohur shqiptare nënë për herë të dytë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi është bërë nënë për herë të dytë. Në foton e publikuar në Instagram, ajo ka zbuluar se një muaj më parë është bërë nënë e një vajze.

 

Në foto duken vetëm disa detaje të tipareve të vogëlushes, të quajtur Athena. Artistja e ka mbajtur të fshehtë shtatzënë dhe nuk ka bërë asnjë postim me barkun e rrumbullakosur.

 

Kaltrina është gjithashtu nënë e një djali të quajtur Tristan. Prej vitesh, këngëtarja jeton në Londër.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...