Degradon situata dhe ‘kërcet’ dhuna! Me ulërima e sharje, konkurrentja godet ish-shoqen e ngushtë në emision

Debati midis Irisit dhe Orsiolës ka degraduar në momentin që u përfshi Lea, e cila në një moment e goditi ish-shoqen e saj të ngushtë.

 

Takimi që Orsiola pati me Donaton, solli shumë tensione në studio. Irisi nuk arriti ta përmbajë veten dhe nisi të ulërijë.

 

Në momentin që situata degradoi, u përfshi edhe Lea, e cila e goditi me shuplakë ish-shoqen e saj të ngushtë.

 

Tensionet në studio nuk u qetësuan, më pas ndërhyri Petro, i cili ka qenë “molla” e sherrit midis dyshes.

 

Osriola:Ti nuk do tregosh standardet, je plerë

 

Irisi: Seriozisht e ke që më thua muja plerë e ke parë veten në pasqyrë moj seriozisht e ke kujt i thua plerë. Punën kryesore e kam me ty edhe me ktë plerën tjetër. Ju të duyja jeni plerë (Orsiola dhe Lea). Se kam punë edhe me ty.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...