Ou, po pse…? Armina nuk e kam marrë akoma mbiemrin Berisha: Po presim Janarin se besoj te…

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha organizuan dasmën e tyre madhështore më 25 shtator të këtij viti. Mirëpo blogerja ka zbuluar se pavarësisht dasmës së vitit, nuk janë celebruar ende.

 

Ajo ka treguar se do ta bëjnë në janar të vitit 2023, kjo pasi quhet vit i mbarë për celebrimin.

 

“Celebrimin do ta bëj shumë shpejt, thjesht do ta bëj në janar. Viti 2023 është vit shumë i mbarë për t’u celebruar. Besoj në bestytni.

Lexoj astrologji dhe besoj te kjo pjesë. Sa të vijë janari, gjëja e parë që ne do të bëjmë, është celebrimi”, u shpreh Armina në “Më lër të flas”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME