Sot është një nga moderatoret më të njohura në vend/ E gjeni dot cila është kjo vogëlushe?

Edhe pse për shumë vite ka punuar mbrapa skene, Dalina Buzi ka qenë gjithmonë një emër i dëgjuar dhe i njohur i ekranit shqiptarë.

 

Vitet e fundit producenten po e shohim më të angazhuar edhe vetë si moderatoree së fundmi si pjesatre e jurisë së DëST.

 

Por sot po ju tregojmë si dukej ajo 32 vite më parë dhe kjo foto u mundësua nga mamaja e saj. Këtë foto Dalina e ka ndarë kohë më parë në profilin e saj në Instagram.

 

“Mami që herë pas here me çon në wp foto nga fëmijëria. Këtu me motrën (unë majtas) në 1990-1-2. Isha nga klasa e 8 dmth. motra duket sikur është 10 vjet më e vogël se unë, shkruan Dalina që në fakt edhe vetë duket shumë më e vogël dhe engjëllore se 14-vjeçaret e sotme.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME