Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak a shumë brenda dites, pasi në një live me Vali Corleonen ajo shkoi në shtëpinë e tij.

 

Sa zgjati lidhja e fundit e Zoja Nushit?

 

Interesimi ishte i madh nga publiku duke e pyetur si kaloi dhe a është fri kësuar nga ai. Për këtë ajo foli edhe në një interviste duke i sqaruar të gjitha, ndërsa ndër të tjera tha se në muaj harxhon diku 4-5 mijë euro.

 

Pikërisht për këtë deklaratë ajo mori komente të shumta se ku i merrë gjithë këto para për të harxhuar në muaj.

 

E ajo ka ironizuar me këtë situatë përmes një video në Tik Tok ku shihet duke pushuar në një vend të ftohtë derisa thotë:

 

”U ba pak bajat Prishtina edhe s’pata cka me ba thash hajt të dal ti harxhoj nja 7-8 mijë euro të boj qef, eshe më kish pas marr malli për borë” shprehet ajo në video.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...