I copëtova zemren nënës! Stresi në lot tregon pse u nda me Kejsin: Kam bërë të pafalshmen…

Big Brother VIP Kosova është duke e mbajtur primen dhe banorët po tregojnë për javën se si kanë kaluar.

 

Diskutimi u ndal të Stresi, i cili ka qenë një nga protagonistë më të përfolur të javës.

 

Ai gjatë kësaj natë, ka zbuluar arsyen se pse është ndarë me ish gruan e tij, Keisi Medinin dhe arsye sipas tij duket të ketë qenë tradhtia.

 

Kjo ka bërë që ai të shp rthejë në lotë.

 

“E kam tr dhtuar ish-bashkëshorten time. Ajo më fali. Ajo sakr fikoi gjithçka”, ka thënë ai, duke shtuar se një ngjarje e ndodhur në Prishtinë e ku nuk kishte t dhti, kishte ndikuar që dyshja t’i japin definitivisht f nd lidhjes se tyre.

 

Ndërsa, Alaudini e ka pyetur Stresin nëse ka marrë leje nga Keisi për të shpalosur këto detaje, ai tha se vendos vet.

 

“Jam 35 vjeç dhe leje nuk marr leje nga askush. Unë thjesht dua t’i kërkoj falje Kejsit dhe gjithë familjes së saj, edhe të times. Mjafton të më pranojë faljen dhe jemi në rregull”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...