E tmerrshme…/ U shtir si punonjës bashkie, i rrëmben gruas 35 mijë euro

Një inxhiniere ndërtimi ka rënë pre e një mashtrimi në Patra, Greqi.

 

Një burrë e ka kontaktuar me telefon duke u shtirur si një punonjës i bashkisë dhe me pretekstin se i ka paguar paratë, i ka kërkuar llogarinë bankare për t’u siguruar. Por kjo lëvizje ka rezultuar fatale për gruan në fjalë.

 

Siç u konstatua, personi që u shtir si punonjës në bashki ka arritur të marrë shumën prej 35 700 eurosh. /abcnews.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME