‘Duken tmerr. Hiqe aman’! Fevziut i nxjerrin foton me flokë, por ai s’i do fare

Ndërsa prezantoi të ftuarit e mbrëmjes në “Opinion” në Tv Klan, Blendi Fevziu u ndal te një foto e vjetër e Emin Barçit. I veshur me xhup inkiliti, flokë të gjatë dhe syze, të dy nisën të komentonin me humor e batuta imazhin e vjetër.

 

Ndërkohë në ekranin pas shpinës së moderatorit, u shfaq edhe një foto e vjetër e tij ku duket shumë ndryshe nga sot, të cilën Fevziu e komentoi me humor.

 

Blendi Fevziu: Ja më nxorën edhe mua me flokë. Hiqe aman se e ke zmadhuar edhe foton, duket tmerr.

 

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...