Vajza e Bujra Nishanit shpërthen në lot, ja çfarë e preku nga Belind Këlliçi

Vajza e Bujar Nishanit, Fiona është përlotur teksa ishte prezente në Kuvendin Kombëtar të Forumit të Rinisë së Partisë Demokratike.

 

Fiona Nishani dëgjoi Belind Këlliçin që përshëndeti të atin e saj të ndjerë, ish-Presidentin Bujar Nishani, i cili ndërroi jetë vetëm pak muaj më parë dhe u prek.

 

“Një përshëndetje shkon për Rudina Hajdarin, vajzën e Azem Hajdarit, Fiona Nishanin, të bijën e presidentit Bujar Nishani dhe Glauk Olldashin,

 

djalin e Sokol Olldashit, tre emblema këto që i kanë dhënë jetën Partisë Demokratike dhe kanë dhënë shumë ndër vite,”- tha Këlliçi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Shqiptari “hero” në Greqi, shpëton fëmijën 1-vjeç që ishte bllokuar në banesë nga flakët

Dionisis Abdiaj, një 22-vjeçar shqiptar është bërë hero pasi...

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit,...