Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

 

Pasi Bruno u largua nga “Love Story” për në “Për’puthen”, në media qarkulluan lajme se “Love Story” hodhi në gjyq Bruno Shemshon, por në fakt e vërteta e atij gjyqi nuk është kështu. Gjyqi ka ekzistuar, ndoshta dhe ekziston por mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës, dy autoret e emisioneve respektive të dashurisë.

 

“Gjyqi inekzistent. Nuk më ka ardhur kurrë letra për gjyq. Një arsye se përse unë kam zgjatur aq shumë është pikërisht kjo. Une kam dashur të dal që në nëntor, edhe më është thënë nga produksioni që ne jemi përfshirë në gjyq edhe duhet të qëndrosh të paktën në mënyrë morale.

 

Gjyqi ka ekzistuar për produksionin e Për’puthen. Më ra një telefonatë në 1 të natës nga autorja e Për’puthen dhe më tha mos u shqetëso. U shqetësova sepse nuk isha hasur. U përdor kjo pjesë qe unë të qëndroja në emision edhe atëherë kur nuk e ndjeja”- u shpreh ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...