Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

 

Ndër të tjera, Ronaldo Sharka kërkoi që të sqaronte thashethemet lidhur me faktin se Arjon Muça i “zuri vendin” Brunos si moderator ne Top Channel, tek emisioni “Shqipëria LIVE”.

 

“Jo! Nuk është e vërtetë sepse… hera parë që e dëgjoj. Mund të jem diskutuar por Arjon Muça e meriton atë vend sepse ka shume eksperiencë, pastaj Shqiperiq LIVE është aktualitet dhe nuk do e doja. Kërkon shumë impenjim. Por mund të të zë vendin ty”- tha ai drejtuar Ronaldos.

 

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...