Gazetarja Ola Bruko na trishtoi, me atë që ka ndodhur me burrin e saj

Edhe pse prej kohësh meret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj, Ola Bruko do të kujtohet gjithmonë si spikere pasi ajo ka prezantuar për shumë vite edicionin informativ.

 

Por përtej televizionit, Ola është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale e madje profilin e saj në Instagram e ndjekin më shumë se 100 mijë persona.

 

Ola Bruko ka folur rrallë në televizion e intervista për jetën e saj, por në Instagram ajo “e ka lëshuar” dorën dhe mund të shohim mjaft momente nga përditshmëria e saj.

 

Në 4.192 postimet e saj ndër vite, Ola ndan foto me dy fëmijët e saj, me nënës e saj, me vëllain, me miqë të ngushtë mes tyre dhe vëllezërit Stefi, por për çudi asgjë nga bashkëshorti i saj.

 

Kush është ndjekës i vjetër i spikeres e di fare mire se Andi Papaproko, babi i dy fëmijëve të saj shfaqej shpesh në postimet e Ola Brukos në rrjetet sociale, por prej rreth 3 vitesh ka bërë mungesa që nuk mund të kalohen pa u vënë re.

 

Gjithashtu spikerja Ola Bruko është fanse e udhëtimeve të shpeshta, të cilat kohët e fundit ka preferuar t’i kalojë me shoqërin, mikeshat e saj dhe fëmijët, pra jo me bashkëshortin.

 

Dhe një detaj i fundit, por më i rëndësishmi, dikur emri i spikeres në rrjetet sociale ka qenë Ola Bruko Papaproko, ndërsa sot është vetëm Ola Bruko, pa mbiemrin e bashkëshortit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...